UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 4764121
*
nr 476 4121
Väggpendyl
Förgylld, höjd: 55
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 juli 2007
kl 16:38:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/7 14:11:35
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
8128 Gökur
med lod. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:08
-
7391 Lodur
höjd: 65 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:01
-
8129 Väggur
Rokoko. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:13
-
8020 Väggur
sent 1800-tal. Höjd: 85 ca
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:06
*
Väggpendyl
nr 476 4121
Väggpendyl
Förgylld, höjd: 55
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 juli 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/7 14:11:35 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
8128 Gökur
med lod. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:08 -
7391 Lodur
höjd: 65 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:01 -
8129 Väggur
Rokoko. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:13
-
8020 Väggur
sent 1800-tal. Höjd: 85 ca
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:06